top of page

Water Spa:
насолоджуйтесь
кожною миттю
релаксу

Це унікальний продукт, який поєднує в собі форму і функціональність, забезпечуючи чудовий терапевтичний ефект на організм людини: розслаблення, покращення кровообігу, активізацію серцево-судинної системи та виведення токсинів.

Гідромасаж – це також дієвий метод для зняття напруги у хребті, болю в м’язах та боротьби із зайвою вагою.

Регулярне приймання гарячих ванн допомагає боротися зі стресом, безсонням, покращує еластичність шкіри та її захисні властивості, доволі корисне навесні й восени, коли людина особливо схильна до стресів і депресій.

Ванни такого типу можуть забезпечувати три види масажу: аеромасаж (повітря), гідромасаж (вода) та турбінний бак (поєднання). Передня стінка ванни оснащена спеціальними насадками, які стимулюють певні точки хребта. Інтенсивність масажу варіюється залежно від водного потоку: для спини тиск має бути 2-5 атмосфер, для боків – до 4 атмосфер.

Час сеансу не повинен перевищувати 15 хвилин. Гідромасаж не рекомендують використовувати людям із серцево-судинними захворюваннями та вагітним.  

Дані ванни виготовляються з акрилу.

Чому каркасна опора краще для ванни?

Дизайн без названия.png

​​​​Каркас — надійна опора для ванни. Після встановлення на каркас вага ванни розподіляється на декілька точок опори, що робить її більш стійкою. Коли дно ванни розташовується на міцній рамі, а її борти підтримують ніжки каркасу, чаша нерухома, навантаження оптимально розподілине, а будь-які прогинання корпусу виключаються.
Наприклад, каркаси W RSS — це надійні металеві рами, покриті антикорозійною фарбою. У комплекті з ним ідуть опори для чаші, а також регульовані по висоті ніжки. Такий каркас витримує навантаження до 500 кг.

​​​​Ніжки з оцинкованої сталі або алюмінію — це простий і дешевий варіант, але вони мають декілька недоліків. Через такий спосіб монтажу борти ванни залишаються без опори, а це може призвести до прогинання або зміни форми з часом. Кріплення ніжок (саморізи чи кронштейни) може ослабнути, що знижує надійність конструкції. Також ніжки часто неможливо підлаштувати під нестандартні ванни.​

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИРОБІВ
З ГЛЯНЦЕВОГО МАТЕРІАЛУ

 

Сантехніка з глянцевого матеріалу міцна та стійка до перепадів температур.  Глянцевий  матеріал це не пористий, тому він гігієнічний та стійкий до забруднення.

Доглядати за такою сантехнікою просто, але потрібно знати основні правила.

  • Для чистки поверхні не можна використовувати порошки з абразивами, жорсткі щітки, дротяні губки.пошкодити поверхню, призвести до появи дефектів.

 

  • Це може призвести до появи подряпин та пошкоджень поверхні. Після такої чистки ванна втратить блиск, тоді її доведеться полірувати.

  • Поверхня чутлива до ацетону, розчиннику, хлору, аміаку, концентрованих кислот та лугів.
     

  • Слід уникати попадання на поверхню таких агресивних рідин. Матеріал вирізняється міцністю, але сильні удари, важкі предмети з гострими краями можуть пошкодити поверхню ванни.
     

  • Після використання ванни рекомендується змити її чистою водою і насухо протерти м'якою тканиною.
     

  • Коли взяти цю просту процедуру за правило, ви будете насолоджуватись бездоганним видом сантехніки впродовж багатьох років.
     

  • Якщо на поверхні появились забруднення, їх можна видалити мильним розчином і м'якою тканиною.
     

  • Також можна використати засоби для миття сантехнічного обладнання, які не мають у складі абразивних частинок.
     

  • Свіжі забруднення видаляються без зусиль, тому старайтесь регулярно доглядати за ванною.
     

  • Якщо на поверхні глянцевого матеріалу є плями, які вїлись і не видаляються мильним розчином, використовуйте спеціальнізасоби для чищення без абразивів. Вони м'яковидалять навіть застарілі забруднення.


 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИРОБІВ
З МАТОВОΓΟ ΜΑΤΕΡІАЛУ

 

Монолітна сантехніка з матового матеріалу стійка до ударів і довго служить.    Поверхня виробів довгі роки зберігає свій первісний вигляд.
Тим не менш потрібно дотримуватись умов експлуатації та правильно доглядати за  матеріалом.

 

Незважаючи на стійкість матеріалу до зовнішніх факторів, є речовини, які можуть  призвести до його вигорання та пошкодження.

  • Не рекомендується змивати воду після малювання волосся у ванну чи умивальник.

  • Заборонено використовувати кислоти, луги, лаки, хлор, фарби для волосся.

  • Гострі металеві предмети можуть залишати на поверхні сантехніки подряпини. Звичайно це відбувається при падінні у ванну металевих предметів, чищені поверхні металевою щіткою чи губкою. Якщо поставити у ванну твердий предмет з гострими краями, поверхня також може пошкодитись.

Для видалення забруднень використовуйте мильний розчин і м'яку тканину чи щітку.  Поверхня очищується легким рухом руки.

Можна використовувати не тільки мило, але і засоби для миття. Порошки з  абразивами також підходить для матової поверхні.

   

Поява подряпин чи більш стійких забруднень - не вирок. Монолітну поверхню матового   матеріалу можна легко відновити. Для цього використовується дрібно- зернистий   шліфувальний папір R600.

bottom of page